המועדון השיווקי – מפגשים לשדרוג השיווק

יש כל כך הרבה אפשרויות לשיווק: אתר, רשתות חברתיות, ניוזלטר, פלאיירים, מודעות בעיתון ועוד. איך נדע איזה פלטפורמות נכונות לשיווק שלנו ואיך לפנות לקהל שלנו בכל אחת מהאפשרויות?

המועדון השיווקי מאפשר לבעלות ובעלי עסקים שרוצים לשכלל את הכתיבה השיווקית, ללמוד כלים לכתיבה שיווקית בפלטפורמות השונות, להתנסות בכתיבה, לייצר תכנים לעסק שלכם ולקבל משובים על אותם תכנים.

מה מיוחד במועדון?
הכלים הנלמדים במועדון הם כלים מעולם הקופירייטינג, שמשמשים אנשי מקצוע מתחום הפרסום. כעת, אני מזמינה גם אותך להשתמש בידע ובתרגילים שמפעילים את גלגלי החשיבה והיצירתיות, ליצור תכנים שיבלטו מעל תכנים אחרים, ולתרגל את הכתיבה והרעיונות שלך בקבוצת סיעור מוחות עם בעלי עסקים נוספים.

איך זה עובד?
המועדון מורכב מסדרת מפגשים בני שעה וחצי. בין המפגשים, נתרגל את הרעיונות והכתיבה השיווקית בקבוצת פייסבוק סגורה שבה גם יינתנו משובים ויתבצע סיעור מוחות. התוצאה: העסק שלך ייהנה מיותר תכנים ייחודיים שעברו משוב ושיפור.
מה נעשה אם הקורנה לא תאפשר להיפגש?
הסדנה מתקיימת בהתאם להנחיות הקורונה. הסדנה התקיימה בהצלחה עד כה גם בזום וגם במפגשים פיסיים. במידה ונרשמתם לסדנה פיסית ויהיו אילוצי קורונה ולא נוכל להיפגש, יתרת מפגשי הכתיבה יישמרו לכם עד למועד שבו יתאפשר להיפגש.

2.jpg

המועדון הקרוב:

מפגשי בוקר בזום, אוקטובר 2021

רוצה להתעדכן על המועדון השיווקי? עדכונים ללא התחייבות בכפתור "הרשמה למועדון" 

1.png
3.png

ממליצים

1.png

חוויתי את שרון במפגש נטוורקינג בקבוצת נענע בעכו. שרון נתנה טיפים מצוינים לכתיבת פוסטים שיקדמו את העסק, שיפנו אל קהל היעד המתאים ויאמרו בכמה משפטים תוכן תמציתי שיעביר את המסר השיווקי בבהירות ובפשטות. קיבלתי משרון חוויה נעימה עם טיפים מקצועיים ויעילים.

מאשי מחלו, משתתפת בסדנה לבעלות עסקים בעכו, מאי 2018