סדנת כתיבה מאפשרת – לנוער!

תמיד כתבת למגירה ובא לך לצאת לעולם עם הכתיבה שלך? רוצה לכתוב את כל הסיפורים שמבעבעים בך בפנים במקום שבו באמת יקשיבו לך? אני מזמינה אותך לעוף על הסיפורים שלך, לשפוך לדף או למסך את הקסם שמחכה להתגלות בך.

איך הקסם של הסדנה מתרחש?
בסדנה אנחנו כותבים בזכות תרגילי השראה שמוציאים אותנו לסיפורים נהדרים. הכיף הגדול של להיות במרחב צעיר, מרחב שבו מקשיבים לך בלי שיפוטיות, מאפשר לכתוב עוד ועוד, ולהשתפר תוך כדי הכתיבה וההקשבה לסיפורים של המשתתפים הנוספים.

אפשר פרטים?
ניפגש בקבוצה קטנה של עד 12 משתתפים לסדרת מפגשים של שעה וחצי. נכתוב ביחד, נשתף את הטקסטים ונקבל משובים. בנוסף למפגשים נעלה טקסטים ומשובים גם בקבוצה סגורה בפייסבוק.
מה נעשה אם הקורונה לא תאפשר להיפגש?
הסדנה מתקיימת בהתאם להנחיות הקורונה. הסדנה התקיימה בהצלחה עד כה גם בזום וגם במפגשים פיסיים. במידה ונרשמת לסדנה פיסית ויהיו אילוצי קורונה ולא נוכל להיפגש, יתרת מפגשי הכתיבה יישמרו לך עד למועד שבו יתאפשר להיפגש.

4.jpg

הסדנה הפיסית הקרובה: בשכניה/ יובלים, יוני 2022

רוצה להתעדכן על סדנאות עתידיות? עדכונים ללא התחייבות בכפתור "הרשמה לסדנה" 

1.png
3.png

ממליצים

1.png

ממליצה בענק על סדנת כתיבה לנוער של שרון!
בני משתתף מתחילת השנה בסדנה ומעולם לא ראיתי אותו כל כך מאושר ומסופק. לאחר כל מפגש אני שומעת ממנו על האווירה הנינוחה שמעניקה ביטחון, על התרגילים המעניינים שמגרים את הדמיון ועל מנחה אחת ומיוחדת שבשלווה, בנועם ובמקצועיות מנצחת על חבורת אוחזי העט.

דינה בוגוסלבסקי חורב, סופרת
אמא של משתתף בסדנת הנוער