סדנת ספר משפחתי

מחפשים לחגוג בפעילות משפחתית מרגשת? סדנת ספר משפחתי מהווה  הזדמנות להתחבר באירוע עם משמעות שייזכר לשנים רבות.

סדנת ספר משפחתי מאפשרת למשפחה שלכם להיפגש למפגש כתיבה ייחודי שבו אתם יוצרים "ספר משפחתי". הכתיבה מבוססת על תרגילי השראה שונים שבעזרתם המשתתפים כותבים סיפורים על החוויה האישית המשפחתית, כל אחד מהזווית שלו, וביחד נוצר ספר משפחתי מרגש.

למי הסדנה מתאימה?

הסדנה מתאימה למשפחות שרוצות לחגוג אירוע מרגש ביחד: יום הולדת עגול, בר או בת מצווה. כל אירוע כזה יכול להישמר כספר משפחתי.  בין אם בחרתם לחגוג עם המשפחה באירוע אינטימי, ובין אם בחרתם שכל המשפחה המורחבת תיפגש בזום, ניתן להתאים את תרגילי הכתיבה והסדנה כולה למשפחה ולאדם שחוגג. אורך הסדנה בין שעה וחצי לשעתיים וחצי, בהתאם לכמות המשתתפים ולאופן שבו תבחרו לחגוג.

3.jpg

התאמות לתקופת הקורונה: הסדנה מתקיימת בהתאם להנחיות הקורונה. ניתן לקיים את הסדנה במפגש פיסי כשמספר המשתתפים תואם את מספר המשתתפים המותר על פי המגבלות. ניתן גם לקיים את הסדנה בזום, ולייצר קירבה בין חלקי המשפחה בלי להיפגש למפגש פיסי.
האם אפשר להדפיס את הספר המשפחתי שנוצר? לאחר סיום הסדנה, אפשר לאגד את כל הסיפורים בצירוף תמונות לספר משפחתי. למשתתפי סדנת ספר משפחתי ניתנת הנחה ב"אלבומי". עלות עיצוב והדפסת האלבום לא כלולה במחיר הסדנה.

הזמינו את הסדנה המשפחתית שלכם עכשיו, ובקרוב יהיה גם לכם ספר משפחתי.

1.png
3.png

ממליצים

1.png

בבוקר של אחרי, אני רוצה להודות לך בשמי ובשם משפחתי. עברנו איתך ערב מעצים, מצחיק, עצוב, שמח, מתרפק ובעיקר נעים ומהנה. סדנת כתיבה שהתאימה לכל הגילאים במשפחה ועזרה לנו לייצר עוד חוויות משפחתיות. תודה מקרב לב.

יהודית רגב, השתתפה עם משפחתה בסדנת ספר משפחתי