סדנת כתיבה מאפשרת

שנים שהתחשק לך לכתוב, אבל תמיד התלבטת - האם ההשראה תבוא? האם סדנת כתיבה היא המקום הנכון ליצירה?

סדנת הכתיבה בהנחייתי, שרון בריין, היא מרחב כתיבה מאפשר, מקום לא שיפוטי שבו כותבים טקסטים נפלאים. ציפור הכתיבה היא חיה עדינה שאוהבת חופש. כדי שהיא תוכל לנסוק למעלה, יש לאפשר לה את המרחב המתאים, זהו בדיוק המרחב שאני מייצרת בסדנאות.

איך קסם הכתיבה מתרחש בסדנה?
הסדנה מבוססת על תרגילי השראה שתמיד מובילים לסיפורים נהדרים. היצירה השוטפת וההקשבה לטקסטים של משתתפי הקבוצה הנוספים הם מנוע השיפור בכתיבה.

מה בסדנה?
סדנת הכתיבה מורכבת מסדרת מפגשים בני שעה וחצי. זוהי סדנה אינטימית של עד 12 משתתפים שבה ניתן בהן מקום לביטוי והקשבה לכל משתתפת ומשתתף. את הסדנה תלווה קבוצת פייסבוק סגורה שבה נוכל להעלות טקסטים ולתת משובים.

1.jpg

למי הסדנה מתאימה?
הסדנה מתאימה לכל אדם שרוצה לבוא לידי ביטוי בכתיבה. אין צורך בניסיון קודם, בעקבות תרגילי הכתיבה הסיפורים שבתוך כל אחד מאיתנו יוצאים אל הדף בקלות. תרגילי הכתיבה מותאמים לקהלים השונים של הסדנה: מבוגרים, נשים, נוער, וקהלים חברתיים מיוחדים.
מה נעשה אם הקורונה לא תאפשר להיפגש?

הסדנה מתקיימת בהתאם להנחיות הקורונה. הסדנה התקיימה בהצלחה עד כה גם בזום וגם במפגשים פיסיים. במידה ונרשמתם לסדנה פיסית ויהיו אילוצי קורונה ולא נוכל להיפגש, יתרת מפגשי הכתיבה יישמרו לכם עד למועד שבו יתאפשר להיפגש.

הסדנאות הקרובות:

בחיפה, יוני 2021, פרטים בכפתור הרשמה

בקרית מוצקין: פרטים בקרוב

רוצה להתעדכן על סדנאות עתידיות? עדכונים ללא התחייבות בכפתור "הרשמה לסדנה" 

1.png
3.png

ממליצים

1.png

הסדנה הייתה מוצלחת מאוד עבורי, סייעה לי לסדר מחשבות, להעלות על כתב ולהוציא לאוויר העולם דברים שהסתובבו לי הכאוס בראש, התרגילים אפשרו לכתוב, להתבטא, לאוורר רגשות, לצחוק ולבכות.
למרות הפלטפורמה הדיגיטלית, נוצרה קירבה, חיבור ופתיחות בין המשתתפות, הרבה בזכות ההנחיה של שרון.

דיקלה - משתתפת בסדנת כתיבה לנשים בזום