top of page

סדנה משפחתית

"ספר משפחתי"

מחפשים לחגוג עם פעילות משפחתית מרגשת?

סדנת ספר משפחתי מהווה  הזדמנות להתחבר באירוע עם משמעות שייזכר לשנים רבות.

סדנת "ספר משפחתי" מאפשרת למשפחה שלכם להיפגש למפגש כתיבה ייחודי ומלא בצחוק, חיבור ורגש. הכתיבה מבוססת על תרגילי השראה שונים שבעזרתם המשתתפים כותבים סיפורים על החוויה האישית המשפחתית, כל אחד מהזווית שלו, וביחד נוצר ספר משפחתי מרגש.


למי הסדנה מתאימה?

הסדנה מתאימה למשפחות שרוצות לחגוג אירוע מרגש ביחד: יום הולדת עגול, בר או בת מצווה. כל אירוע כזה יכול להישמר כספר משפחתי.  בין אם בחרתם לחגוג עם המשפחה באירוע אינטימי, ובין אם בחרתם במפגש של המשפחה המורחבת, ניתן להתאים את תרגילי הכתיבה והסדנה כולה למשפחה ולאדם שחוגג. אורך הסדנה בין שעה וחצי לשעתיים וחצי, בהתאם לכמות המשתתפים ולאופן שבו תבחרו לחגוג.


האם אפשר להדפיס את הספר המשפחתי שנוצר? 

לאחר סיום הסדנה, אפשר לאגד את כל הסיפורים בצירוף תמונות לספר משפחתי. למשתתפי סדנת ספר משפחתי ניתנת הנחה ב"אלבומי" (מבית קיבוץ בארי). עלות עיצוב והדפסת האלבום לא כלולה במחיר הסדנה. הזמינו את הסדנה המשפחתית שלכם עכשיו, ובקרוב יהיה גם לכם ספר משפחתי.


פרטי הסדנה

משך הסדנה: שעתיים. במידה ואתם רוצים לעשות התאמה אישית למשפחה שלכם, ניתן לבצע התאמות ולקיים סדנה של בין שעה וחצי לשלוש שעות.


מספר משתתפים: מינימום בסדנה המשפחתית 6 משתתפים. מקסימום: 80 משתתפים. בהזמנה האינטרנטית ניתן להזמין עד 30 משתתפים. למספר משתתפים גדול יותר פנו אליי ונתאם.


מחיר הסדנה: 1400 ש"ח לקבוצה של עד 30 משתתפים. מעל 30 משתתפים בתיאום מול שרון.


היכן? הסדנה מתקיימת אצלכם, ניתן להזמין את הסדנה לאזור הצפון והמרכז (בין תל אביב לקרית שמונה). ניתן להזמין גם למקומות מרוחקים יותר בתיאום עם שרון.ממליצים

רקע600.png

בבוקר של אחרי, אני רוצה להודות לך בשמי ובשם משפחתי. עברנו איתך ערב מעצים, מצחיק, עצוב, שמח, מתרפק ובעיקר נעים ומהנה. סדנת כתיבה שהתאימה לכל הגילאים במשפחה ועזרה לנו לייצר עוד חוויות משפחתיות. תודה מקרב לב.

יהודית רגב

רקע600.png

הסדנה שהעברת בביתי לקבוצת חברות הייתה דרך חדשה לחוות את הביחד ואת החוויה של כל אחת עם עצמה. ההנחיה שלך נעימה וזורמת והאווירה שאת יוצרת מאפשרת פתיחות ויצירה. תודה לך על ערב נפלא ועשיר בחיוכים, מילים וסיפורים.

טל

רקע600.png

השתתפתי בסדנת הכתיבה של שרון במסגרת קבוצה של נשים שעברו לידות שקטות.
שרון מעבירה את הסדנה באופן נעים ומזמין מאוד. התרגילים היו מעוררי מחשבה ואיפשרו לי דרך נהדרת להוציא מתוכי רגשות ומחשבות ולכתוב אותן על הדף בצורה שמתאימה לי.
שרון מלאת סבלנות והכלה, מצליחה להוביל בזהירות את המשתתפים דרך נבכי הלב ומאפשרת מקום בטוח לשיתוף.

ירדן ברגר

רקע600.png

כל כך נעים אצלך בכתיבה יוצרת. את משרה אווירה כל כך נעימה. התרגילים המצויינים שלך מוצאים תוצאות מפתיעות. כייף גדול, אשמח להמשיך

הגר אוברוצקי

רקע600.png

המפגשים עזרו לי לדלג מעל איזה מחסום שהיה לי עם הכתיבה שממש חיכתה לפרוץ ממני. התרגילים היו כל כך פשוטים ויעילים עבורי ואיפשרו ערוץ של ביטוי שהיה עבורי ממש מרפא.

נעם חלוי

רקע600.png

הזמנו את שרון במסגרת סדנת כתיבה לנערים ונערות המתמודדים עם קושי כרוני בחייהם. כבר בשלב ההכנה לסדנה - שמחתי לראות את הרצינות וההעמקה ששרון מביאה לבניית השיעורים והתאמתם ככל הניתן לקהל היעד. המפגשים עם שרון היו נעימים ופוריים. שרון משרה גישה נטולת ביקורת ושיפוטיות ונותנת מרחב אמיתי של פתיחות וקבלה - הכל כך חשובים בסדנאות מסוג זה.
בסדנאות עלו דברים יפים ומיוחדים מצד המשתתפים שלא בטוח היו עולים אילולא הסדנה. שמחנו להכיר את שרון ואנו ממליצים להיפגש עימה ועם סדנאותיה.

הדר ברק, מנהלת פרוייקט הספריות הדיגיטליות של סמסונג בישראל

רקע600.png

תודה רבה על ערב מעניין ומיוחד שהוציא אותי משגרת היומיום ופתח פתחים להציץ קצת פנימה לתוך עצמי, למקומות בהם לא הייתי

אורלי בסודו

רקע600.png

הסדנה הייתה מוצלחת מאוד עבורי, סייעה לי לסדר מחשבות, להעלות על כתב ולהוציא לאוויר העולם דברים שהסתובבו לי הכאוס בראש, התרגילים אפשרו לכתוב, להתבטא, לאוורר רגשות, לצחוק ולבכות. למרות הפלטפורמה הדיגיטלית, נוצרה קירבה, חיבור ופתיחות בין המשתתפות, הרבה בזכות ההנחיה של שרון.

דיקלה

רקע600.png

ממליצה בענק על סדנת כתיבה לנוער של שרון! בני משתתף מתחילת השנה בסדנה ומעולם לא ראיתי אותו כל כך מאושר ומסופק. לאחר כל מפגש אני שומעת ממנו על האווירה הנינוחה שמעניקה ביטחון, על התרגילים המעניינים שמגרים את הדמיון ועל מנחה אחת ומיוחדת שבשלווה, בנועם ובמקצועיות מנצחת על חבורת אוחזי העט.

דינה בוגוסלבסקי חורב, סופרת, אמא של משתתף בסדנת הנוער

bottom of page