top of page

סדנת כתיבה לנוער בזום

בשיתוף סלון הפזמון

על סדנת הכתיבה לנוער, בשיתוף "סלון הפזמון"


סדנת כתיבה שמיועדת לאוהבי הכתיבה, וגם למי שלא כתבו בעבר אך רוצים להתנסות. הסדנה מורכבת מסדרה של מפגשים בני שעה וחצי. המשתתפים בסדנה מוזמנים לחוויה משולבת: שישה מפגשים של סדנת הכתיבה המאפשרת בהנחיית שרון בריין ובנוסף - שני מפגשי כתיבה ייחודיים עם מאיר גולדברג.


איך הקסם של הסדנה מתרחש?


בסדנה אנחנו כותבים בזכות תרגילי השראה שמוציאים אותנו לסיפורים  ולשירים נהדרים. במרחב יצירתי, שבו מקשיבים בלי שיפוטיות, כותבים ביחד, ומשתפרים תוך כדי הכתיבה וההקשבה לטקסטים של המשתתפים הנוספים. לא צריך לבוא עם ניסיון בכתיבה של שירים או סיפורים - בכל המפגשים אפשר לכתוב שירים או סיפורים לפי העדפתכם. אולי אפילו תפתיעו את עצמכם.


מה מיוחד בסדנת הכתיבה בזום?


סדנת הכתיבה בזום מאפשרת לנו להיפגש עם בני נוער נהדרים מכל רחבי הארץ, ואפילו מרחבי העולם. כל משתתפת ומשתתף נמצאים בנוחות של הבית. בזכות ההנחיה והמרחב הנעים שנוצר, ובזכות הקבוצות הקטנות נהנים מחוויה של כתיבה, שיתופים וחיוכים.פרטי הסדנה הקרובה


8 מפגשים, נפגשים בזום פעם בשבוע בימי ראשון, מ-30/6 עד 18/8

17:00 עד 18:30

מחיר: 900 ש"חעל מנחי הסדנה


מאיר גולדברג - פזמונאי, חתן פרס אקו"ם למפעל חיים בתחום הזמר העברי, אחראי לטקסטים לשירים רבים וידועים של אמנים רבים בישראל. בין שיריו: "זן נדיר", "ארץ קטנה עם שפם", "התעשייה האבירית", (קורין אלאל), "מה שאת אוהבת", "ערמונים מהאש" (גלי עטרי) ", "דוד", "כל הזמן שבעולם", "מלאך" (דודי לוי), "באושר ובעוני" (שי עמר), "קח אותי לשם" – (שרון חזיז, כתב יחד עם שי להב), "ללכת" (לירן דנינו) ועוד שירים רבים לאמנים רבים נוספים.


שרון בריין - מנחת סדנאות כתיבה למבוגרים, לנוער ולקהלים מיוחדים. כותבת שירים מגיל שש, ובהמשך הדרך גם פרוזה, כתיבה לילדים ופזמונים. מרצה על אופטימיות וביטוי, ועל יציאה ממשבר לצמיחה. שירים של שרון הולחנו, וסיפורים ושירים שלה פורסמו בכתבי עת.


פתוח להרשמה
ממליצים

רקע600.png

היה לי כיף. לימדת אותי הרבה דברים חדשים על כתיבה שלא ידעתי, טריקים ודברים מגניבים.

איתמר, בן 16

רקע600.png

אני רוצה להגיד לך תודה ענקית. אני לא יודעת מה בדיוק עשיתם שם, אבל אהד כל כך התחבר לזה, וכל כך נהנה. אני חושבת שזה חוג כל כך חשוב בשבילו. תודה רבה על הכול ואני מקווה שבשנה הבאה תמשיכו לעבוד ויהיה חוג כמו השנה.

מיכל

רקע600.png

לפני הסדנה קצת פקפקתי ביכולת הכתיבה שלי, כשהתעמקתי בזה יותר, הבנתי שאני יותר טובה ממה שחשבתי. למדתי לעמוד בזמנים יותר טוב. הזמן שהקצבת לכל תרגיל כתיבה עזר לי.

שיר, בת 14

רקע600.png

כל כך נעים אצלך בכתיבה יוצרת. את משרה אווירה כל כך נעימה. התרגילים המצויינים שלך מוצאים תוצאות מפתיעות. כייף גדול, אשמח להמשיך

הגר אוברוצקי

רקע600.png

היה לי כיף, הרגשתי יותר יצירתית, הלוואי שהיו עוד יותר שיעורים, כי אז הייתי כותבת עוד שירים.

אביגיל, בת 12

רקע600.png

ממליצה בענק על סדנת כתיבה לנוער של שרון! בני משתתף מתחילת השנה בסדנה ומעולם לא ראיתי אותו כל כך מאושר ומסופק. לאחר כל מפגש אני שומעת ממנו על האווירה הנינוחה שמעניקה ביטחון, על התרגילים המעניינים שמגרים את הדמיון ועל מנחה אחת ומיוחדת שבשלווה, בנועם ובמקצועיות מנצחת על חבורת אוחזי העט.

דינה בוגוסלבסקי חורב, סופרת, אמא של משתתף בסדנת הנוער

bottom of page